Hallo Foris,
soeben habe ich gelesen :

======================================================================
Op vrijdag 17 juni rijden er waarschijnlijk geen treinen. Op die dag voeren vakbonden actie tegen spoorbeheerder ProRail vanwege een CAO-conflict. ProRail is een zelfstandig bedrijf dat namens de overheid zorgdraagt voor onderhoud en beheer van het spoorwegnet. Ook is het bedrijf verantwoordelijk voor de railverkeersleiding die het treinverkeer in Nederland aanstuurt.
Door de staking bij ProRail kan NS zeer waarschijnlijk geen treinen rijden en u helaas niet naar uw bestemming brengen. Dit geldt ook voor internationale treinen.

NS betreurt dat treinreizigers speelbal worden van een conflict tussen ProRail en bonden. Kijk voor actuele informatie op deze site, op de site van NS Internationaal of NOS Teletekst 751. Wij vragen uw begrip voor de situatie.
======================================================================

In den Niederlanden wird für Freitag 17. Juni ein Streikt von Bahnleuten erwartet.
Innerhalb der NL werden dann keine Züge verkehren.

VIEL schlimmer :
international verkehrende Züge sind dann auch betroffen.

Und ich will am 17.Juni mit dem Pollux/Pegasus meine Fahrt in die Pyrenäen antreten.

Den Leuten von CityNightLiner habe ich mal eine Anfrage geschrieben. Mal sehen ob und wann eine Antwort kommt.

Gruß
Peter